Specjalistki OHP z Warmii i Mazur odebrały tytuł i wyróżnienia Lidera Aktywizacji Osób Młodych 2023 za projekty: „Sekret Twojego Rozwoju” oraz „4 Sezony Aktywności Zawodowej”.

To wspaniałe wyróżnienie, które docenia działanie i kreatywność całego zespołu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu.

Ale to nie wszystko! Projekt „Sekret twojego rozwoju” został doceniony przez osoby młode nagrodą specjalną. To dla nas niezwykle istotne wyróżnienie! Nagrodzone projekty to nie tylko zasługa pracy, ale także pasji i nieustannej chęci tworzenia czegoś wyjątkowego dla młodzieży z udziałem młodzieży.

Gratulacje dla całego zespołu! Gratulujemy również wszystkim laureatom tegorocznego konkursu.

Dziękujemy organizatorowi konkursu Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom oraz Karieromat.

WAMA_2_OHP_na_Warmii_i_Mazurach_Liderem_Aktywizacji_Osób_Młodych.jpgWAMA_5_OHP_na_Warmii_i_Mazurach_Liderem_Aktywizacji_Osób_Młodych.jpgWAMA_4_OHP_na_Warmii_i_Mazurach_Liderem_Aktywizacji_Osób_Młodych.jpg

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.