flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Przygotowania do wyjazdu młodzieży z 11-7 Hufca Pracy w Gdańsku w ramach programu Erasmus+ Młodzież dla działań Mobilność osób młodych – „Wymiana młodzieży” i / lub Mobilność na rzecz osób pracujących z młodzieżą w ramach Akredytacji Młodzież ruszyły pełną parą! Nasi uczestnicy już wkrótce wyruszą na międzynarodową przygodę do Wilna, a my dbamy o każdy szczegół. Walizki prawie spakowane, kosmetyki gotowe – wszystko po to, by podróż była komfortowa i bez stresu.

Kadra nie tylko wspiera uczestników w organizacji, ale także przygotowuje ich merytorycznie do wyjazdu, aby mogli jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Trzymamy kciuki za udany wyjazd!

Autor tekstu: Zuzanna Maciejewska
Autor zdjęć: Zuzanna Maciejewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.