• Kontrast strony

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich okres wiosenny. Zimowe kurtki i buty pochowaliśmy głęboko do szafy, otwierając się na rozkwitającą dookoła przyrodę. W związku z tym młodzież z przemyskiego 9-13 Hufca Pracy wzięła udział w organizowanym przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP konkursie fotograficznym „Wiosna, ach to ty”.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęć przedstawiających współczesne spojrzenie na otaczającą nas wszystkich przyrodę. 22 maja w siedzibie 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu odbył się lokalny etap konkursu, którego celem było rozbudzenie w młodzieży potrzeb własnej aktywności artystycznej i piękna rzeczywistości zamkniętej w kadrze. Komisja, w skład której wchodziła kadra wychowawcza wybrała najciekawsze prace wykonane przez uczestników, które zostaną wysłane na etap wojewódzki.

WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 2WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 3WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 4WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 5WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 6WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 7WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 8WIOSNA ACH TO TY KONKURS W PRZEMYSKIM HUFCU 10Tekst: Joanna Żaczek, st. wych. 9-13 HP w Przemyślu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.