• Kontrast strony

„Wiosna, ach to Ty” to coroczny wojewódzki konkurs fotograficzny organizowany przez Podkarpacką WK, do udziału którego zapraszani są wszyscy uczestnicy OHP.

Tegoroczna edycja cieszyła się po raz kolejny sporym zainteresowaniem młodzieży jarosławskiego 9-12 Hufca Pracy. Na adres mailowy jednostki wpłynęło 130 prac przedstawiających pierwsze zwiastuny wiosny, sezonowe kwiaty, okoliczne lasy i zwierzęta. Komisja hufcowa miała nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców. Po długich obradach udało się wybrać laureatów etapu lokalnego. Najciekawsze zdjęcie wykonała Andżelika Warchoł, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Drugie otrzymała fotografia wykonana przez Katarzynę Kuziak, zaś trzecie zdjęcie autorstwa Weroniki Jagusztyn. Wyróżnienia przyznano: Martynie Zawadzie i Annie Szczygieł.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.

Wiosna ach to TY 2Wiosna ach to TY 3Wiosna ach to TY 4Wiosna ach to TY 5Autor tekstu: Dorota Czuczkiewicz, starszy wychowawca 9-12 HP Jarosław

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.