Stroiki bożonarodzeniowe to znak rozpoznawczy Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne ozdoby to podstawa uwielbianego przez większość i jedynego w swoim rodzaju klimatu. Już od początku grudnia zdobią sklepowe witryny, drzwi wejściowe do mieszkań, jak i ich wnętrza oraz stanowią nieodłączny element wigilijnego stołu.

Bożonarodzeniowe elementy dekoracyjne mają jeden wspólny mianownik w kompozycji – gałązki drzew iglastych, które same w sobie są już wystarczającą dekoracją. Dzięki temu ich wykonanie nie jest w żaden sposób skomplikowane. Jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

W STALOWEJ WOLI JUŻ CZUĆ ŚWIĘTA 1

W stalowowolskim 9-17 Hufcu Pracy zakończył się lokalny etap wojewódzkiego konkursu na „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”. Jego przedmiotem było własnoręczne wykonanie stroika bożonarodzeniowego z naturalnych materiałów, np. suszonych owoców, roślin, orzechów, kory oraz ozdób zrobionych z bibuły, papieru, masy solnej.

Komisja wyłoniła jedną pracę, która będzie reprezentowała nasz Hufiec w etapie wojewódzkim konkursu.

Autor artykułu : Jakub Holcel- wychowawca 9-17 HP Stalowa Wola

Autor zdjęć: Ewa Bajda- Szczygieł –komendant 9-17 HP Stalowa Wola

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.