• Kontrast strony

23 kwietnia uczestnicy Koła Fotograficznego działającego w 9-10 Hufcu Pracy „Zatrzymane w Kadrze” zwiedzili autorską wystawę w Galerii Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie „W kadrze zapisane”.

Jest to zbiór fotografii tak różnorodny, jak różni są ich autorzy: od pejzaży, po człowieka, a w końcu podróże i codzienność. Autorzy zdjęć są skupieni w Fotoklubie RCKP, zajmują się czynnie fotografią artystyczną. Młodzież wielokrotnie miała już okazję podziwiać niezwykłe prace tych lokalnych artystów i z zainteresowaniem spojrzeć na świat ich oczami. Galeria to miejsce, w którym mamy okazję oderwać się od codziennego pośpiechu, gwaru. Na kilku poziomach, w niszach i na dużych przestrzeniach widzów otaczają wystawy malarstwa, fotografii, rękodzieła. Różnorodność barw, form i tematów porusza  emocje i skłania do refleksji.

W KADRZE ZAPISANE WYSTAWA FOTOGRAFII 1W KADRZE ZAPISANE WYSTAWA FOTOGRAFII 3Wyjście na wystawę z młodzieżą,  to świetna okazja do ich artystycznego rozwoju, poszerza horyzonty, sprawia, że widzimy więcej, wiemy więcej. Wystawa sztuki to świetny pomysł, by wyjść z domu i spędzić czas inaczej niż zwykle.

Autor tekstu i zdjęć: Jolanta Ochęduszko, wychowawca 9-10 HP Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.