Jedną z najczęściej wybieranych aktywności zimą jest jazda na łyżwach. Aby udoskonalić swoje łyżwiarskie umiejętności oraz miło spędzić czas, 14 stycznia młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu udała się wraz z wychowawcą na lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

UCZESTNICY OSIW IWONICZ DOSKONALĄ JAZDĘ NA ŁYŻWACH 2

Początkowe niepewności w pierwszym kontakcie z taflą lodu szybko ustąpiły, a każde kolejne ruchy powodowały u młodzieży zwiększenie pewności siebie i ogrom frajdy. Doświadczanie własnych postępów dawało wiele satysfakcji i było zachętą do wykonywania coraz to bardziej wymagających ćwiczeń.

Chwile spędzone na lodowisku okazały się być świetną okazją do zabawy, pozwoliły udoskonalić umiejętności techniczne oraz rozwinąć koordynację ruchową.

Autor tekstu oraz zdjęć: Mateusz Jara, Wychowawca OSiW w Iwoniczu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.