• Kontrast strony

24 kwietnia uczestnicy III rocznika 9-9 Hufca Pracy w Krośnie spotkali się z doradcą zawodowym z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie.  Dotyczyło ono zagadnień związanych z dokumentami aplikacyjnymi oraz aktywnymi metodami poszukiwania pracy.

W trakcie zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego, panią Martę Kandefer – Fydrych młodzież dowiedziała się, na co zwrócić uwagę przygotowując dokumenty aplikacyjne oraz jak zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy. Następnie prowadząca zajęcia omówiła sytuację na lokalnym rynku pracy oraz przedstawiła instytucje świadczące usługi pośrednictwa pracy.

Uczestnicy spotkania aktywnie uczestniczyli w zajęciach mając na uwadze, iż zdobyte informacje ułatwią im poruszanie się po rynku pracy.

Autor tekstu:  Maciej Wojdyła, st. wychowawca 9-9 HP - DK Krosno

Autor zdjęcia: Bogusław Stachyrak, Komendant 9-9 HP - DK Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.