Zbliża się 32 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - najsłynniejsza akcja charytatywna w Polsce - która w tym roku gra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zebrane w trakcie finału środki zostaną przeznaczone na zakup urządzeń do oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W szczególności będzie to sprzęt do diagnozowania i monitorowania rehabilitacji chorób płuc u pacjentów na oddziałach pulmonologicznych, których w Polsce jest łącznie 64.

UCZESTNICY 9 17 HUFCA PRACY W STALOWEJ WOLI GRAJĄ Z WOŚP 3

Uczestnicy 9-17 Hufca Pracy w Stalowej Woli postanowili wesprzeć tę inicjatywę i przekazali na licytację do stalowowolskiego oddziału WOŚP dwie ręcznie zdobione pisanki i obraz malowany metodą decupage.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedyna taka w swoim rodzaju akcja, w której wszyscy Polacy jednoczą się, aby pomagać potrzebującym i my również postanowiliśmy dorzucić od siebie małą cegiełkę do tej szlachetnej inicjatywy.

Autor tekstu i zdjęć : Beata Froń – starszy wychowawca 9-17 HP Stalowa Wola

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.