• Kontrast strony

Kadrze wychowawczej Hufca zależy na jak największym poszerzeniu spektrum umiejętności uczestników przed wejściem na rynek pracy. Okazją do podnoszenia kwalifikacji zawodowych młodzieży stały się szkolenia z cukiernictwa w Cukierni Bassara w Dębicy.

28 maja 2024 r. na terenie cukierni odbyły się warsztaty cukiernicze dla uczniów prowadzone przez pana Damiana Kurę z firmy Master Martini. Szkolenie obejmowało przygotowanie monodeserów „Apple”, czekoladek pistacjowych oraz ciasta „Chrupiąca pistacja z maliną”.

Dzięki pracodawcy, który umożliwił przeprowadzenie szkolenia uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności, które podnoszą zawodowe kompetencje oraz przygotowują ich do pracy w zawodzie.

Autor tekstu i zdjęcia: Adriana Duda – wychowawca w 9-19 HP w Dębicy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.