• Kontrast strony

20 maja młodzież z 9-10 Hufca Pracy w Krośnie odwiedził specjalista ds. rozwoju zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie pan Marek Mrozek. Przedstawił on ciekawą ofertę kursów i szkoleń na rok 2024, które umożliwią młodzieży zdobycie nowego zawodu lub po prostu podniesienie swoich kwalifikacji.

Kursy i szkolenia zaproponowane przez specjalistę spowodują wzrost praktycznych umiejętności uczniów, a także zwiększą ich szansę na zatrudnienie. Pomimo wysokiej konkurencji na rynku pracy wyposażą naszą młodzież w świetne kompetencje zawodowe, co ułatwi im start i zmniejszy zagrożenie bezrobociem, a dodatkowo uczniowie nabiorą pewności siebie przy adaptacji do zmieniających się warunków na rynku pracy.

Autor tekstu i zdjęć : Sylwia Pękalska, starszy wychowawca 9-10 HP-DK w Krośnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.