• Kontrast strony

13 czerwca minęła 66 rocznica powstania OHP w Polsce. Młodzież dębickiego 9-19 Hufca Pracy uczciła to na sportowo.

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 4 w Dębicy odbyły się rozgrywki sportowe w piłce siatkowej. Uczestnicy podzieleni na trzy drużyny rywalizowali o zwycięstwo. Po zakończonym turnieju została przeprowadzona indywidualna rywalizacja z piłką na celność strzałów w kategoriach dziewcząt i chłopców. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsi siatkarze otrzymali nagrody rzeczowe.

W trakcie turnieju uczestnicy wysłuchali krótkiej prelekcji nt. historii oraz dnia dzisiejszego OHP w Polsce a także na terenie naszego miasta.

2.ROCZNICA POWSTANIA OHP NA SPORTOWO W DĘBICY7.ROCZNICA POWSTANIA OHP NA SPORTOWO W DĘBICYAutorzy artykułu: Krzysztof Miela St. wychowawca 9-19 HP Dębica

Autor zdjęć: Barbara Maroń, St. wychowawca 9-19 HP Dębica

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.