• Kontrast strony

5 czerwca uczestnicy III rocznika 9-9 Hufca Pracy w Krośnie spotkali się z panią Edytą Wilusz, pośrednikiem pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krośnie.  Zajęcia były przeprowadzone w ramach realizacji autorskiego programu edukacyjno – profilaktycznego i aktywizacji zawodowej „Moja przyszłość zawodowa”.

W trakcie zajęć prowadząca omówiła, jak poprawnie przygotować dokumenty aplikacyjne, jak wygląda lokalny rynek pracy oraz przedstawiła instytucje świadczące usługi pośrednictwa pracy. Pośrednik pracy skupiła się na planach edukacyjno – zawodowych uczestników po zakończeniu edukacji, przekazała, na jakich stronach internetowych szukać ofert pracy oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Autor tekstu: Maciej Wojdyła, st. wychowawca 9-9 HP - DK Krosno

Autor zdjęcia: Bogusław Stachyrak, Komendant 9-9 HP-DK Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.