• Kontrast strony

Piknik rodzinny  to doskonała forma spędzenia czasu wolnego dla całej rodziny. Jest to idealna okazja, aby w przyjemny sposób wypełnić czas na świeżym powietrzu, jednocześnie integrując się i bawiąc się razem. Piknik to także doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i cieszyć się chwilą odpoczynku i relaksu.

W sobotę 9 czerwca w ogrodzie  Sióstr Służebniczek w Dębicy odbył się piknik rodzinny, podczas którego młodzież z dębickiego 9-19 Hufca Pracy wraz z wychowawcami spędziła czas   z dziećmi puszczając bańki mydlane i robiąc z balonów kwiatki, pieski, miecze i wiele innych kształtów.

Celem spotkania się na pikniku była wspólna zabawa z dziećmi ze środowiska lokalnego, integracja pokoleniowa. Na pikniku nie zabrakło wspólnej zabawy i radości dzieci.

Wspólny CZAS to nasz SKARB w Dębicy 1Wspólny CZAS to nasz SKARB w Dębicy 2Autor tekstu i zdjęć: Ewelina Stadnik – Czarnik  wychowawca

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.