• Kontrast strony

Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie poszukuje kandydata na stanowisko administracyjno-biurowe ds. refundacji i ds. kontroli  w Biurze Wojewódzkiej Komendy OHP w Rzeszowie, al. Piłsudskiego 31.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe – wskazane wykształcenie z zakresu ekonomii lub administracji,
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej.

Oferujemy wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500,00 zł brutto miesięcznie + dodatek za wysługę lat.

Zakres obowiązków na stanowisku ds. refundacji:

  1. Sprawdzanie  zgodności i terminowości zawieranych umów o zatrudnienie uczestników PWK OHP z obowiązującymi przepisami.
  2. Sprawdzanie pod względem merytorycznym refundacji wynagrodzenia i składki na ubezpieczenia społeczne pracowników młodocianych.
  3. Prowadzenie rejestru wniosków wpływających z CEiPM.
  4. Wyrywkowa kontrola wniosków o zawarcie umowy otrzymanych z CEiPM.
  5. Przygotowanie umowy o refundację między pracodawcą i WK OHP.
  6. Prowadzenie rejestru zawartych umów o refundację.
  7. Merytoryczny nadzór nad Centrami Edukacji i Pracy Młodzieży w zakresie refundacji.
  8. Sporządzanie planów i harmonogramów wydatków w zakresie refundacji.
  9. Przygotowanie wniosków o przyznanie środków z Funduszu Pracy.

Zakres obowiązków na stanowisku ds. kontroli:

  1. Opracowywanie rocznych planów kontroli oraz odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdań z realizacji tych planów.
  2. Kontrola działalności zespołów i jednostek terenowych PWK OHP pod względem legalności, gospodarności, celowości i rzetelności oraz koordynowanie prac komórek organizacyjnych i jednostek terenowych w zakresie przeprowadzanych kontroli.
  3. Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji kontroli wewnętrznej oraz monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych.
  4. Wskazywanie kontrolowanym jednostkom organizacyjnym kierunków zmian wynikających przeprowadzonych ocen.
  5. Współpraca z organami kontroli zewnętrznej, prowadzenie zbioru protokołów kontroli zewnętrznych i rejestru kontroli zewnętrznych, sporządzanie planów  realizacji zaleceń pokontrolnych oraz nadzór nad ich terminową realizacją.

Oferty zawierające cv, list motywacyjny proszę kierować na adres PWK OHP w Rzeszowie, drogą elektroniczną na adres  rekrutacja.podkarpacka@ohp.pl w terminie do 11.06.2024 r.  z dopiskiem – rekrutacja na stanowisko administracyjno-biurowe ds. refundacji i ds. kontroli  w WK OHP w Rzeszowie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę  OHP z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  (Dz.U.2018 r., poz. 1000)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej  kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.