• Kontrast strony

Letni czas to chwile beztroski i wypoczynku, młodzież ma dużo więcej czasu wolnego  i dużo pomysłów, jak go spędzić. Ważnym czynnikiem jest, jak uchronić ich przed nierozważnym i nieprzemyślanym zachowaniem. Przeprowadzone dla młodzieży 9-10 Hufca Pracy w Krośnie przez wychowawcę Barbarę Ukleja na plenerowej siłowni uświadomiły młodzieży, jak ważną rolę w każdym miejscu odgrywa zdrowy rozsądek.

Wspólne wyjście dało nam do zrozumienia, że czas spędzony na siłowni pod chmurką może być fajnym relaksem oraz edukacyjno-rozrywkowym wypadem, w trakcie którego młodzież integruje się z przyrodą i rówieśnikami.  Takie podsumowanie roku szkolnego jest fajną formą, gdyż w plenerze czujemy się swobodnie. Można spokojnie porozmawiać o codziennych problemach, bolączkach szkolnych, zagrożeniach wakacyjnych, jak również o planach na przyszłość, dalszej edukacji czy pracy.

Pamiętajmy, aby czas wypoczynku służył nam i innym. Spędźmy go bezpiecznie i tak, abyśmy długo i z uśmiechem na twarzy go wspominali.

Autor  tekstu  i zdjęć: Barbara Ukleja ,wychowawca 9-10 HP-DK

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.