• Kontrast strony

Wybór szkoły branżowej sprawia, że po jej ukończeniu uzyskuje się umiejętności gotowe do podjęcia pracy w danym zawodzie. Obecnie fachowcy są bardzo potrzebni na rynku pracy, nie tylko w kraju, ale też i za granicą.

W związku ze zbliżającym się egzamin z kwalifikacji zawodowej w zawodzie lakiernik samochodowy uczestnicy 9-8 Hufca Pracy w Sanoku w kl. III wzięli udział w zajęciach praktycznych, które zorganizował starszy wychowawca Witold Koza. Spotkanie miało na celu oswojenie się z miejscem, w którym odbędzie się część praktyczna egzaminu, przypomnienie podstawowych zagadnień z lakiernictwa samochodowego oraz obowiązujących zasadach BHP. Przedstawiono również uczestnikom wytyczne Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej o sposobie organizacji i przeprowadzeniu egzaminu.

LAKIERNICY SAMOCHODOWI Z SANOKA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO PRAKTYCZNEGO EGZAMINU ZAWODOWEGO 1Egzamin w zawodzie lakiernik samochodowy odbędzie się w dniu 13 czerwca od godziny 12:30 w firmie P.H.U Wulkanex w Sanoku. Wszystkim naszym uczestnikom życzymy powodzenia.  

Autor tekstu i zdjęć: Witold Koza, starszy wychowawca 9-8 Hufca Pracy w Sanok

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.