„Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz” (Maya Angelou)

ZAJĘCIA W RAMACH KOŁA PLASTYCZNEGO 2Kierując się powyższą sentencją 10 stycznia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu odbyły się kolejne zajęcia w ramach koła plastycznego „Kreatywnie na co dzień”.Młodzież pod okiem wychowawcy wykonała piękne kolorowe bukiety. Materiały, które posłużyły do wykonania prac to: kolorowy papier, bibuła, wstążki i niepotrzebna ramka. Uczestnicy spisali się na medal, co uwidacznia efekt końcowy ich pracy.

Zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze i przyczyniły się do rozwoju poczucia estetyki, cierpliwości i sprawności manualnej oraz do integracji grupy. Okazały się również świetną okazją do rozwijania indywidualnych zdolności twórczych i pokazały jak efektywnie można wykorzystać czas.

Wykonane przez młodzież prace zastaną wręczone seniorom w Dziennym Domu Pobytu w Łazach z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Autor artykułu i zdjęć: Małgorzata Zywar, wychowawca OSiW Iwonicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.