• Kontrast strony

Dziedzina kosmetologii ciągle się rozwija i daje wachlarz możliwości na rynku pracy dla młodych dziewczyn, które doskonalą umiejętności na kursie kosmetycznym zrealizowanym przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Przemyślu.

Szkolenie ma na celu nabycie praktycznych umiejętności wykonywania makijażu okolicznościowego, dziennego i wieczorowego, laminacji i henny brwi, przedłużania i doklejania rzęs. Omawiane są zagadnienia z zakresu dermatologii i kosmetologii a także zasad BHP. Uczestniczki kursu zostaną wyposażone w umiejętności wykonywania różnego rodzaju zabiegów modelujących sylwetkę, depilowanie, pielęgnowanie wybranych części ciała.

Uwieńczeniem kursu będzie egzamin wewnętrzny, i wydanie  zaświadczeń potwierdzających nabyte kwalifikacje.

Młodzież będącą na szkoleniu jest przekonana że warto odbyć takie praktyczne szkolenie, które  daje im większe szanse na znalezienie zatrudnienia -w branży Beauty,

Kosmetyczki stylistki na rynek pracy 2Kosmetyczki stylistki na rynek pracy 3Kosmetyczki stylistki na rynek pracy 5Kosmetyczki stylistki na rynek pracy 6Autor artykułu i zdjęć – Joanna Majewska – specjalista ds. rozwoju zawodowego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.