• Kontrast strony

Wiosna wkroczyła w świat przyrody. To najlepsza okazja, by poobserwować budzącą się do życia naturę i uchwycić to, co piękne oraz niepowtarzalne.

Uczestnicy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania sprawili się na medal. Etap lokalny konkursu „Wiosna, ach to Ty” spotkał się z dużym zainteresowaniem. Zdjęcia, które wpłynęły od uczestników poruszają, zachwycają kolorami i urzekają pięknem zamkniętym w kadrze. Zwycięstwo w lokalnym etapie konkursu zdobył Kacper Kuliga, drugie miejsce zajął Filip Wasłowicz, trzecie Gracjan Picur. Gratulujemy zwycięzcom!

Konkurs był świetną okazją do rozbudzenia aktywności artystycznej, kształtowania postawy twórczej oraz wyrażenia swojej ekspresji poprzez fotografię.

Autor artykułu: Małgorzata Zywar - wychowawca OSiW Iwonicz.
Autor zdjęcia: Kacper Kuliga - uczestnik OSiW Iwonicz.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.