• Kontrast strony

„Dzień Matki” to jedno z najbardziej wyjątkowych świąt. Jest obchodzone nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, bo macierzyństwo nie zna granic. W Polsce z tej okazji mamy otrzymują od dzieci własnoręcznie wykonane laurki, prezenty oraz kwiaty i słodycze. Nie zawsze potrafimy zauważyć, jak wiele spoczywa na ich barkach.

W dniach 22-23 maja w ramach inicjatywy Wojewódzkiej Rady Młodzieży uczestnicy 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu wykonali w trakcie zajęć koła plastycznego „Kleks” piękne kartki z życzeniami i stroiki dla mamy. Wręczając mamom własnoręcznie wykonane podarunki okazujemy im wielką miłość i szacunek, a także pokazujemy, jak bardzo wyjątkowe i niezastąpione są w naszym życiu.

DZIEŃ MATKI W PRZEMYSKIM 9 13 HUFCU PRACY 3Młodzi ludzie z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoje prace, które zostaną wręczone mamom w dniu ich święta. Została wykonana również gazetka okolicznościowa.

Tekst i zdjęcia: Joanna Żaczek, st. wych, 9-13 HP w Przemyślu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.