• Kontrast strony

Kończy się rok szkolny i młodzież zdobywa nowe umiejętności na kursie „Stylizacja rzęs i brwi”, zorganizowanym przez Centrum Edukacji i pracy Młodzieży w Przemyślu, który rozpoczął się 17 i potrwa do 20 czerwca. Jest on skierowany do uczestniczek jarosławskiego 9-12 Hufca Pracy oraz młodzieży  zewnętrznej.

Szkolenie ma na celu poszerzenie kompetencji zawodowych i zdobycia atrakcyjnych uprawnień do zawodu fryzjerki, który da większe możliwości zatrudnienia bądź założenia własnej działalności gospodarczej. Program szkolenia zawiera takie zagadnienia jak: anatomia – budowa skóry oraz rodzaje i budowa włosów, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, architektura i geometria brwi, techniki koloryzacji, laminacja brwi. Uczestniczki stwierdziły, że szkolenie jest bardzo ciekawe i  na pewno zdobyte umiejętności dadzą im większe szanse na znalezienie zatrudnienia w branży beauty.

Uczymy stylizacji rzęs i brwi 2Uczymy stylizacji rzęs i brwi 3Uczymy stylizacji rzęs i brwi 4Uczymy stylizacji rzęs i brwi 5Młodzież jest szkolona w tej wąskiej dziedzinie kosmetologii z dużą starannością.

Autor artykułu i zdjęć: Joanna Majewska – specjalista ds. rozwoju zawodowego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.