• Kontrast strony

14 czerwca uczestnicy pierwszego i trzeciego rocznika krośnieńskiego 9-10 Hufca Pracy  kształcący się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych  Nr2 „ Szpetnar ” w Krośnie wybrali się w ramach wojewódzkiego programu edukacyjno – profilaktycznego  „Bezpieczne wakacje 2024” na kręgle do Klubu K15.

Podzieleni na zespoły wychowankowie, świetnie się bawili, doskonaląc swoje umiejętności gry. Na kręgielni uczestnicy mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Rywalizacja o punkty dostarczyła młodzieży silnych emocji. Było bardzo wesoło, zabawnie i smacznie Wychowawca  przeprowadzili pogadankę n/t bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu.  Wszyscy wzajemnie życzyli sobie udanego i bezpiecznego letniego wypoczynku tuż przed zbliżającymi się wakacjami.

Celem spotkania była integracja wychowanków, propagowanie aktywności fizycznej oraz omówienie treści zawartych w programie, dostosowanie do potrzeb i możliwości młodzieży.

Autor tekstu i zdjęć: st. wychowawca 9-10 HP-DK Stanisław Machowski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.