32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a tegoroczne hasło brzmiało: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

4. 32 WOŚP w Przemyślu2. 32 WOŚP w PrzemyśluW Przemyślu zorganizowana została moc atrakcji - ale co dla nas najważniejsze - w bloku koncertowym zagrał na gitarze nasz uczestnik Dominik Pelc z Zespołem „Back to rock”. Pozostałe atrakcje to m. in. wielka przeprawa świątecznej pomocy, przemyskie morsy dla WOŚP,  biegi oraz Gwiazda wieczoru - Małgorzata Ostrowska.

Orkiestrę wsparli też wychowawcy z przemyskiego 9-13 Hufca Pracy wraz z uczestnikami dorzucając swoje cegiełki do zbiórki.

1. 32 WOŚP w PrzemyśluTekst i Fot. Joanna Żaczek, Henryk Szczepanowicz, wychowawcy w 9-13 HP w Przemyślu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.