• Kontrast strony

"Możesz spróbować sobie wyobrazić, że wydajesz wielkie przyjęcie na zakończenie swojej sportowej kariery (nie ma znaczenia na jakim poziomie występujesz, pozwól się ponieść wyobraźni).

20240508_091523.jpg

Impreza będzie dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłeś. Kogo na nią zaprosisz? Wybierz z tych osób kilka, które wygłoszą przemówienia – powiedzą coś o Tobie wszystkim zebranym. Za co chciałbyś żeby Ci podziękowali? Za co (poza wynikami) chciałbyś, żeby Cię pochwalili? Może za to, że nigdy się nie poddawałeś? Może byłeś wsparciem dla kolegów z zespołu? Albo w trudnych momentach potrafiłeś poderwać zespół do walki?…" Tak właśnie zaczyna się wizualizacja przy zastosowaniu psychologii sportu. XIV Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Obronne Ochotniczych Hufców Pracy trwają, a my życzymy naszym wychowankom o wyjątkowych umiejętnościach, ogromnej wyobraźni, która poprzez wizualizację i wiarę we własne siły, pozwoli wykorzystać posiadany potencjał i doprowadzi ich do sukcesu.

   Screenshot_20240509_065027_Messages.jpg   20240508_142726.jpg   20240508_142714.jpg

Trzymamy za Was Kciuki!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.