• Kontrast strony

Przypadające 21 czerwca zakończenie roku szkolnego było od dawna wyczekiwanym wydarzeniem przez młodzież szkolną, w tym uczestników proszowickiego Hufca Pracy.

Dzień rozpoczął się od oficjalnych uroczystości w szkołach. Młodzi ludzie otrzymali podziękowania oraz nagrody za wyróżniającą się aktywność w całym roku szkolnym. Zostali nagrodzeni również uczestnicy z Hufca Pracy. Po zakończeniu części uroczystości w szkołach, młodzież udała się do jednostki, by tam móc spędzić wspólne chwile w hufcowej rodzinie. Była to także idealna okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych uczestników, którzy swoim zaangażowaniem, energią oraz pomysłami wspierali hufiec. Uhonorowani zostali również najchętniej biorący udział w różnego rodzaju konkursach. Na zakończenie spotkania, kadra odczytała list, który przesłał Komendant Główny OHP - Pan Jerzy Budzyn i złożyła wszystkim gratulacje za dobre wyniki na świadectwach, jak również podziękowała za zaangażowanie oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

Po tak emocjonującym poranku, uczestnicy udali się do swoich domów, by móc zacząć cieszyć się zasłużonymi wakacjami.

 

Fot.2

Fot. 1, 2 Uczestnicy podczas zakończenia roku szkolnego

 

Tekst – Katarzyna Kosińska
Zdjęcia – Katarzyna Kosińska, Dominik Gwóźdź

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.