• Kontrast strony

Uroczyste zakończenie roku szkoleniowego odbyło się dnia 21 czerwca. Komendant Hufca Pracy w Kętach - Pani Małgorzata Szatan, pogratulowała uczestnikom licznych sukcesów oraz zaangażowania w działalność pozaszkolną.

Młodzi ludzie otrzymali dyplomy, a także drobne upominki zasponsorowane przez pracodawców za aktywność sportową, zaangażowanie na rzecz OHP oraz w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Z okazji zakończenia roku komendant jednostki życzyła młodzieży samych słonecznych dni i wielu bezpiecznych wakacyjnych przygód.

Uroczystość ta była okazją do podsumowania pracy w roku szkoleniowym, do wspólnego świętowania sukcesów oraz do pożegnania absolwentów trzeciego rocznika.

Fot. 1 Komendant Hufca Pracy w Kętach podczas przemówienia

 

Fot.2. Uczestnicy 6 18 HP w dniu zakończenia roku szkoleniowego

 

Fot.3

Fot. 2, 3 Uczestnicy wraz z Panią Komendant w dniu zakończenia roku szkoleniowego

Tekst i zdjęcia – Alicja Bogunia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.