• Kontrast strony

Dzień 21 czerwca był wyjątkowy dla każdego ucznia. Niezależnie od typu szkoły. To wtedy skończył się rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęły długo wyczekiwane wakacje.

Jak co roku, kadra oświęcimskiej jednostki wzięła udział w uroczystych obchodach zakończenia roku szkolnego w Powiatowym Zespole Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Dyrektor – Pani Edyta Bogusz, która podziękowała uczniom za cały mijający rok szkolny oraz życzyła bezpiecznych i słonecznych ferii letnich. Wśród wyróżnionych znajdowała się uczestniczka oświęcimskiej jednostki - Wiktoria Firlej, która została najlepszą uczennicą w szkole. Po oficjalnej ceremonii i wręczeniu świadectw, młodzież udała się do swoich klas. Wychowawcy Hufca Pracy w Oświęcimiu, również przyłączyli się do życzeń, dziękując uczestnikom za owocny rok szkolny 2023/2024 oraz przypominając o bezpiecznym wypoczynku.

Fot. 1 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Powiatowym Zespole Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu

 

Fot. 2

Fot. 2 Nikola i Klaudia - uczestniczki jednostki, wyróżnione za zaangażowanie w życie szkoły

 

Tekst – Oskar Kaźnica
Zdjęcia – Ewelina Bartuś

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.