• Kontrast strony

W dniu 21 czerwca uczestnicy Hufca Pracy w Bochni zakończyli rok szkolny 2023/2024. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 3 w której kształci się młodzież hufca oraz w siedzibie jednostki.

Spotkanie miało na celu podsumowanie minionego roku. Przy słodkim poczęstunku wspominano wspólne wyjazdy i miło spędzony czas, opowiadano także o planach na przyszłość. Szczególnie pożegnano uczestników trzeciego rocznika, wręczając im drobne upominki.

Trzy lata w OHP to był dla nas dobry czas. Realizowaliśmy się w projektach unijnych oraz korzystaliśmy z możliwości wyjazdów na zagraniczne staże, będziemy to miło wspominać – powiedziała Sabina.

 –  Nie zrywamy kontaktów z kadrą bocheńskiego hufca. Będziemy z przyjemnością odwiedzać to miejsce – dodała Ewa.

 Na zakończenie spotkania uczestnicy oraz kadra podpisali się na koszulach, które będą przypominały o minionych 3 latach.

 

Fot. 1 Uczestnicy podczas spotkania

 

Fot.2

Fot. 2 Kadra składająca podpis na koszuli

 

Fot.4

 

Fot.3

Fot. 3, 4 Wspólne zdjęcia

 

Tekst – Halina Markowska-Mikulska
Zdjęcia – Halina Markowska-Mikulska, Renata Pastuszak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.