• Kontrast strony

Zakończenie programu autorskiego to wyjątkowy moment, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Aby uczcić ten sukces, wychowawca postanowili zorganizować wyjście na kręgle dla uczestników Hufca Pracy w Gorlicach. To idealny sposób na integrację, wspólne świętowanie osiągnięć i relaks po intensywnym okresie pracy.

Program autorski, który dobiegł końca, miał na celu nabycie wiedzy na temat wpływu energetyków, e-papierosów i innych wyrobów tytoniowych na młody organizm. Zakończenie to moment podsumowania i refleksji nad wiedzą nabytą w trakcie jego realizacji. Gra w kręgle sprzyja nawiązywaniu relacji, wspólnej zabawie i relaksowi, co jest szczególnie ważne po okresie wytężonej pracy. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego podsumowania programu, a wychowawca podziękował wszystkim za ich zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację zajęć. Gra w kręgle przebiegała w radosnej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy dopingowali się nawzajem, dzielili się wskazówkami i cieszyli się każdą udaną próbą. Dla wielu z nich była to okazja do odetchnięcia od codziennych obowiązków i spędzenia czasu z osobami, z którymi współpracowali przez ostatnie miesiące.

 

Fot.2

 

Fot.3

Fot. 1, 2, 3 Uczestnicy w kręgielni

Tekst i zdjęcia – Edyta Piecuch, Iwona Mrówka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.