• Kontrast strony

Dobiegły końca zajęcia przygotowujące uczestników 6-5 Hufca Pracy w Krakowie do wyjazdu na staże zagraniczne do hiszpańskiej Sewilli.

W czasie poprzedzającym wyjazd, młodzież skorzystała z różnych form wsparcia. Odbyło się przygotowanie językowe, szkolenie z zakresu  BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej czy zajęcia na temat bezpieczeństwa ze strażnikiem miejskim. Na ostatnim spotkaniu prowadzonym przez opiekunów uczestnicy zapoznali się z historią Hiszpanii, położeniem geograficznym oraz jej kulturą i zwyczajami. Młodzież otrzymała również walizki, plecaki oraz kosmetyczki, ręczniki i artykuły higieniczne przydatne w podróży. Tak przygotowani młodzi ludzie już w najbliższą niedzielę 23 czerwca rozpoczną swoją wielką hiszpańską przygodę, która pozwoli im nie tylko poznać ten piękny kraj, ale przede wszystkim da możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Fot. 1 Uczestnicy podczas zajęć z przygotowania kulturowego

 

Fot. 2

Fot. 2 Gotowi do drogi

Tekst i zdjęcia – Joanna Cienkosz

logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.