• Kontrast strony

11 czerwca uczestnicy myślenickiego Hufca Pracy wybrali się na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej w ramach programu autorskiego „Szlaki Małopolski”.

Celem wyprawy było popularyzowanie wypoczynku na szlakach turystycznych Małopolski, efektywne spędzenie czasu wolnego, propagowanie zdrowego trybu życia oraz pogłębianie i rozwijanie zainteresowań turystycznych młodzieży. Dolina Chochołowska to jeden z popularnych i malowniczych obszarów na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest największą i najdłuższą doliną w polskich Tatrach. Jest początkiem wielu szlaków prowadzących na szczyty Tatr Zachodnich. Dzięki wędrówce, młodzież poznała walory przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz efektywnie spędziła czas wolny.

Fot. 2

Fot. 3

Fot. 1, 2, 3 Wycieczka do Doliny Chochołowskiej  

Tekst, zdjęcia – Katarzyna Gogól-Suder

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.