• Kontrast strony

Dnia 18 czerwca uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Nowym Sączu wraz z wychowawcami udali się do Parku Trampolin „JUMP MANIA”. Wydarzenie miało na celu propagowanie wśród młodzieży zainteresowania aktywnymi formami spędzania wakacyjnego czasu.

Przed wejściem do parku instruktor zapoznał uczestników z zasadami korzystania z trampolin i regulaminem obowiązującym w trakcie zajęć. Po profesjonalnej rozgrzewce, która jest ważnym elementem przygotowującym organizm do skoków na trampolinach, rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Młodzież miała możliwość ćwiczyć zręczność w strefie gladiatorów, walczyć z grawitacją podczas skoków z różnych wysokości oraz sprawdzić swoją wytrzymałość na ściance wspinaczkowej. Najwięcej emocji wywołały zajęcia w strefie profesjonalnej na najdłuższej ścieżce trampolinowej w Polsce, zakończonej miękkim zeskokiem. Trening na był ciekawym wyzwaniem dla młodzieży, jednocześnie stał się zachętą do poszukiwania alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wakacji.

Fot. 1 Profesjonalna rozgrzewka przed zajęciami

 

Fot. 2

Fot. 2 Uczestnicy podczas zajęć

 

Tekst i zdjęcia – Marta Zięba

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.