• Kontrast strony

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Oświęcimiu odbyło się spotkanie organizacyjne poprzedzające kurs „Spawacz metoda MAG 135”. Będzie on obejmował 145 godzin zajęć, rozpocznie się 6 maja i potrwa do końca miesiąca.

Pan Robert Bobula, który jest organizatorem kursu, podczas spotkania informacyjnego, przedstawił uczestnikom zakres i tematykę zajęć w oparciu o harmonogram oraz omówił szczegóły dotyczące egzaminu podsumowującego umiejętności zdobyte w jego trakcie. Na spotkaniu omówiono sytuację edukacyjną uczestników oraz przeprowadzono badanie predyspozycji zawodowych pod kątem trafności wyboru tematyki szkolenia. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z konsultacji, które dotyczyły dalszego działania na rynku pracy oraz rozwoju zawodowego. Klienci Młodzieżowego Centrum Kariery w Oświęcimiu byli zgodni co do chęci uczestnictwa w szkoleniu zawodowym.

Fot. 1 Uczestnicy oraz prowadzący podczas spotkania organizacyjnego poprzedzającego kurs „Spawacz metoda MAG 135”

 

Tekst – Barbara Pawluk, Klaudia Brania
Zdjęcie – Klaudia Brania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.