• Kontrast strony

W Hufcu Pracy w Oświęcimiu organizowany jest obecnie kurs cukierniczy, w którym bierze udział uczestniczka III roku. Jest to szkolenie w ramach projektu „Zdobądź nowe umiejętności” (Nr projektu: FEMP.06.02-IP.02.-0022/23).

Kurs trwa od 1 do 27 lipca bieżącego roku. Zajęcia obejmują 60 godzin dydaktycznych. Podczas szkolenia uczestniczka zdobywa doświadczenie, wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne do wykonywania zawodu cukiernik i podnosi swoje kompetencje zawodowe. Nabywa w ten sposób również pewności siebie oraz rozwija się przed wkroczeniem jako osoba dorosła na rynek pracy. Z relacji Oliwii wynika, że odpowiada jej oferta szkolenia i z chęcią bierze udział w zajęciach.

Fot. 1 Uczestniczka podczas kursu cukierniczego

 

Tekst – Małgorzata Świąder-Kruszyńska
Zdjęcie – Anna Turbańska

logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.