• Kontrast strony

W Hufcu Pracy w Oświęcimiu przeprowadzany jest obecnie kurs podnoszący kompetencje zawodowe dla fryzjerek, z którego korzystają trzy uczestniczki. Jest to szkolenie w ramach projektu „Zdobądź nowe umiejętności” (nr projektu: FEMP.06.02-IP.02.-0022/23).

Zajęcia rozpoczęły się 3 lipca i potrwają do 12 lipca. Obejmują 60 godzin dydaktycznych. Podczas szkolenia uczestniczki zdobywają fachową wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne, adekwatne i dostosowane do zmieniających się trendów fryzjerskich. Dziewczyny chętnie uczą się wykonywania nowoczesnych sposobów koloryzacji oraz innych technik. Są zainteresowane tematyką zajęć i chętnie biorą w nich udział.

 

Fot. 2

Fot. 1, 2 Uczestniczki podczas kursu zawodowego

Tekst – Małgorzata Świąder-Kruszyńska
Zdjęcia – Anna Turbańska

LOGO DO PRASÓWEK

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.