• Kontrast strony

W dniu 20 czerwca grupa uczestników krakowskiego Hufca Pracy (al. Skrzyneckiego) udała się na kręgielnie, aby aktywnie spędzić ostatni dzień przed zakończeniem roku szkolnego.

Wyjście zorganizowane w ramach programu „Przekonwertuj złość!” pozwoliło uczestnikom na wspólną zabawę, integracje i odreagowania intensywnego starania się o lepsze oceny na koniec roku szkolnego. Ta forma rekreacji nie tylko dostarczyła uczestnikom wiele radości, ale również sprzyjała rozwijaniu umiejętności społecznych i rywalizacji. Podczas wizyty na kręgielni młodzież miała możliwość zdobywania nowych umiejętności. Dla większości uczestników był to pierwszy raz z taką aktywnością fizyczną. Dzięki temu spotkaniu młodzież mogła również wymienić się doświadczeniami i planami na nadchodzące wakacje. Warto zauważyć, że taka rozrywka ma również pozytywny pływ na zdrowie fizyczne i psychiczne uczestników. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjścia i z wielkim zainteresowaniem już pytali o plany na nowy rok szkolny.

 

Fot.2

 

Fot.3

Fot. 1, 2, 3 Uczestnicy w trakcie gry

Tekst i zdjęcia – Karolina Wątor

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.