• Kontrast strony

W przygotowaniu na Dzień Jajecznicy, w dniu 13 maja, w ogrodzie Hufca Pracy w Gorlicach odbyła się ekscytująca próba wokalna, która wprowadziła uczestników w atmosferę nadchodzącego święta.

Uczestniczyli w niej młodzi ludzie, którzy grają na różnych instrumentach, pragnący podzielić się swoim talentem z podopiecznymi z Domu Pomocy Społecznej w Wapiennym. Podczas próby uczestnicy wykonali różnorodne utwory muzyczne, od klasycznych ballad po energiczne przeboje.

Warsztaty muzyczne były doskonałą okazją dla nas wszystkich, aby przygotować się na główną uroczystość i podzielić się naszymi pasjami z innymi – powiedziała jedna z uczestniczek.

Próba wokalna na Dzień Jajecznicy stanowiła doskonałe wprowadzenie do głównego wydarzenia, które odbędzie się już niedługo.

 

Fot.2

 

Fot. 3

 Fot. 1, 2, 3 Uczestniczki podczas próby wokalnej

Tekst – Justyna Sajchta
Zdjęcia – Magdalena Kuzak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.