• Kontrast strony

Z okazji 25-lecia obcości Polski w NATO oraz 20-lecia jej akcesji do Unii Europejskiej, w dniu 27 maja uczestnicy limanowskiego Hufca Pracy wspólnie zaprojektowali oraz wykonali gazetkę tematyczną.

Młodzi ludzie wykorzystując dostępne materiały i broszury zebrali istotne fakty na temat przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i NATO oraz informacje o sylwetkach Polaków, którzy przyczynili się do podpisania dokumentów akcesyjnych. Podczas zajęć każdy mógł podzielić się z grupą ciekawymi informacjami, nawiązującymi do tematu przewodniego. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu udało się także poszerzyć wiedzę młodzieży w zakresie podjętego zagadnienia.

– Uczestnictwo w NATO i Unii Europejskiej to bardzo ważna sprawa dla Polski – powiedziała Julia, uczestniczka warsztatów.

Na koniec wszyscy byli bardzo zadowoleni z efektu swojej pracy i wspólnie przyznali, że temat zajęć okazał się bardzo ciekawy.

 

5

Fot. 1, 2 Uczestnicy podczas wykonywania gazetki

 

4

Fot. 3 Uczestniczki prezentują wykonaną gazetkę

 

Tekst i zdjęcia – Dawid Kędroń

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.