• Kontrast strony

11 czerwca Rada Młodzieży proszowickiego Hufca Pracy spotkała się na ostatnim posiedzeniu w roku szkolnym 2023/2024.

Członkowie Rady Młodzieży dokonali podsumowania wszystkich działań w minionym roku szkolnym. Była to także dobra okazja do ustalenia zarysów nowych działań i kierunków na nadchodzący rok szkolny 2024/2025. Młodzież bardzo chętnie dzieliła się swoimi pomysłami oraz przemyśleniami. Wzruszającą chwilą był moment podziękowania za dotychczasową pracę całemu prezydium Rady, którego członkowie sumiennie wykonywali swoje zadania w Radzie Młodzieży.

– Praca w Radzie Młodzieży jest niezwykle ciekawa, rozwijająca i szczerze polecam ją każdemu uczestnikowi. Mam nadzieję, że nowe prezydium dojdzie do takich samych wniosków za rok  – podsumował przewodniczący Rady.

Fot. 1 Członkowie Rady Młodzieży wraz z opiekunem

Tekst – Dominik Gwóźdź
Zdjęcie – Anna Nowicka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.