• Kontrast strony

W dniu 3 czerwca młodzi ludzie z myślenickiego Hufca Pracy udali się na Zarabie w Myślenicach w ramach Inicjatywy Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP pn. „Dzień Dziecka na sportowo”.

Na początku młodzież zebrała się w siedzibie jednostki, gdzie wysłuchała pogadanki na temat pozytywnego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie człowieka. Następnie młodzi ludzie udali się spacerem na myślenickie Zarabie, gdzie po krótkim instruktażu na temat bezpieczeństwa i poprawnego użytkowania sprzętów skorzystali z siłowni plenerowej. Młodzież ochoczo wykonywała ćwiczenia zwiększające jej sprawność i kondycję. Korzystając ze słonecznej pogody, uczestnicy przeprowadzili także gry i zabawy z piłką, co pozytywnie wpłynęło na ich nastroje. Dzień spędzony aktywnie na świeżym powietrzu przyniósł wiele korzyści dla młodych ludzi i przyczynił się do propagowania sportu oraz aktywności fizycznej.

 

Fot. 2

Fot. 1, 2 Obchody Dnia Dziecka na Sportowo

 

Tekst – Katarzyna Gogól-Suder
Zdjęcia – Katarzyna Musielak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.