• Kontrast strony

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas, który przynosi ze sobą wiele emocji. Jest to moment na podsumowania, refleksje, plany na przyszłość oraz pożegnania.

W dniu 18 czerwca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie odbyło się spotkanie zamykające mijający rok szkoleniowy, połączone z pożegnaniem absolwentów. Podczas imprezy uczestnicy wraz z kadrą podsumowali czas pobytu w jednostce, wspominali ciekawe zdarzenia oraz sukcesy, jakie odnosili w minionym roku szkolnym. Młodzieży przypomniano, że w czasie upragnionego wypoczynku należy zachować czujność i bezpieczeństwo. W trakcie spotkania rozstrzygnięto trwający od września Konkurs czystości „Dbam o internat”. Laureatom wręczono nagrody. Na zakończenie imprezy Kierownik Ośrodka, Pani Marcelina Tyrpa-Opyrchał, wyraziła nadzieję, że uczestnicy będą miło wspominać chwile spędzone w jednostce. Przypomniała absolwentom o usługach z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy oferowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

Fot. 1 Pamiątkowe zdjęcie

 

Fot. 2

Fot. 2 Pożegnanie absolwentów

 

Fot. 3

Fot. 3 Podczas zajęć rekreacyjnych

 

Tekst i zdjęcia – Małgorzata Pasternak, Kamila Łopata

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.