• Kontrast strony

W ramach projektu „Zdobądź nowe umiejętności” trwa kurs przedłużania i zagęszczania włosów metodą keratynową na ciepło, metodą kanapkową oraz metodą japońską (warkoczyki).

Uczestniczka z Hufca Pracy w Proszowicach ma duże oczekiwania co do kursu, ponieważ dzięki niemu chciałaby rozwijać swoją pasję jaką jest fryzjerstwo, a także zdobywać nowe umiejętności. Jak sama podkreśla, szkolenie jest dla niej dużą szansą, a zarazem otwiera przed nią nowe możliwości rozwoju zawodowego. Przewidziany czas trwania to 60 godzin, po których dziewczyna przystąpi do egzaminu.

Projekt „Zdobądź nowe umiejętności” nr FEMP.06.02-IP.02-0022/23 dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Fot. 1 Uczestniczka podczas kursu

Tekst i zdjęcie – Dominik Gwóźdź

logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.