• Kontrast strony

W ramach projektu ,,Zdobądź nowe umiejętności” z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, realizowany jest kurs operatora agregatów tynkarskich dla uczestnika Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Nowym Sączu.

Szkolenie obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestnika do wykonywania zawodu na rynku pracy poprzez wykorzystanie specjalistycznej maszyny, służącej do mechanicznego nakładania tynków w sposób ciągły, pracując z mieszankami suchymi i mokrymi, a także tymi przygotowanymi na budowie. Prowadzony kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać zaświadczenia, kwalifikacje i zdobyć pracę na stanowisku operatora agregatów tynkarskich po zakończeniu szkoły.

Fot. 1 Uczestnik podczas zajęć teoretycznych

 

Fot.2

Fot. 2 Praktyczne zastosowanie agregatu tynkarskiego

Tekst i zdjęcia – Anna Sekuła

logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.