• Kontrast strony

Dnia 5 czerwca młodzież z proszowickiego Hufca Pracy wybrała się do parku oraz na siłownię, by aktywnie uczcić Międzynarodowy Dzień Dziecka i Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

Uczestnicy udali się do pobliskiego parku oraz na siłownię plenerową. Młodzież chętnie wzięła udział w spacerze oraz zajęciach sportowych. Jak deklarowali uczestnicy, wynika to z ich świadomości prozdrowotnej oraz chęci miłego spędzenia czasu ze swoimi znajomymi. Dodatkowo była to możliwość rozmów dotyczących ekologii, poszanowania środowiska naturalnego, a także dyskusji, jak młodzi ludzie świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka w swoich domach. Wykazali oni duże zainteresowanie oraz zaangażowanie. Każdy z uczestników stwierdził, iż aktywne spędzanie wolnego czasu, to same korzyści nie tylko dla ciała, ale również ducha. Młodzież doszła do wniosku, że takie rozwiązanie było idealne również z powodu zjedzonych kilka dni wcześniej słodkości na Dzień Dziecka.

 

Fot. 1 Uczestnicy podczas spaceru po parku

 

Fot. 2

Fot. 2 Młodzież w czasie ćwiczeń na siłowni

Tekst i zdjęcia – Dominik Gwóźdź

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.