• Kontrast strony

W dniu 29 maja uczestnicy limanowskiego Hufca Pracy udali się do Przedszkola Montessori w Limanowej, aby pomóc w zorganizowaniu Dnia Dziecka dla przedszkolaków.

Dzień Dziecka obchodzony jest w wielu krajach na całym świecie, w Polsce przypada on na 1 czerwca. Z tej okazji młodzi ludzie postanowili udać się do pobliskiego przedszkola i umilić przedszkolakom ten wyjątkowy czas. Młodzież wraz z dziećmi brała udział w wielu grach i zabawach. Na początku uczestniczka zagrała na akordeonie popularne piosenki, przy których dzieci świetnie się bawiły. Dużym przeżyciem były odwiedziny i wspólne zabawy z Kubusiem Puchatkiem oraz Klaunem. Ponadto młodzi ludzie wykazali się artystycznymi umiejętnościami w tworzeniu brokatowych tatuaży. Na koniec młodzież rozdała maluchom po małym upominku, który sprawił dużo radości. Dla wszystkich był to dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek i wielu niezapomnianych wrażeń.

Nie sądziłam, że będę się również tak dobrze bawić jak dzieci. Mam nadzieję, że ten dzień będzie mile wspominany przez najmłodszych – mówi Katarzyna, uczestniczka hufca.

 

 

Fot.2

 

Fot.3

Fot. 1, 2, 3 Uczestnicy podczas zabaw z dziećmi

 

Fot.4

 

Fot.5

Fot. 4, 5 Uczestnicy podczas robienia brokatowych tatuaży

 

Fot.6

Fot. 6 Uczestniczka w trakcie rozdawania słodkiego upominku

 

Tekst i zdjęcia – Karolina Młynarczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.