• Kontrast strony

11 czerwca uczestnicy starosądeckiego Hufca Pracy wybrali się do kręgielni mieszczącej się w Restauracji „Szklarnia” w Gołkowicach Dolnych.

 Impreza miała charakter sportowo - rekreacyjny. Wyjście do kręgielni było doskonałą okazją do pogłębienia integracji w grupie oraz wzajemnego poznania się. Zajęcia rozpoczęły się pogadanką na temat sportu i jego miejsca w życiu codziennym, która uświadomiła młodzieży potrzebę aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Przed przystąpieniem do gry, prowadzący przeprowadził szkolenie dla młodzieży, które dotyczyło zasad bezpiecznego korzystania ze sprzętu oraz właściwego zachowania podczas gry. Następnie, podopieczni jednostki wzięli udział w zmaganiach sportowych, które miały charakter zdrowej i bezpiecznej rywalizacji.

 

fot.2

fot.1 2

Fot.1 -3 Młodzież podczas rozgrywek sportowych w kręgle

 Tekst i  zdjęcia – Bogusława Niemiec

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.