• Kontrast strony

W limanowskim Hufcu Pracy dobiegł końca pierwszy tydzień przedsięwzięć odbywających się w ramach programu autorskiego pn. „Aktywne wakacje”, którego celem jest zorganizowanie uczestnikom różnorodnych form ciekawego i aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wakacji.

W trakcie wydarzenia młodzi ludzie mieli możliwość spędzić czas na świeżym powietrzu i poprawić swoją kondycję fizyczną podczas ćwiczeń na siłowni plenerowej. Ponadto młodzież spotkała się w hufcu na seansie filmowym i obejrzała oparty na faktach film pt. „McFarland”. Jego akcja miała na celu zmotywować uczestników do pokonywania własnych ograniczeń nie tylko w sporcie, ale także w życiu osobistym. Kolejną atrakcją na jaką zaproszono młodzież był turniej gier planszowych. Podczas rozgrywek młodzi ludzie zapomnieli o rywalizacji i dobrze się bawili wymyślając nowe zasady gry, tak aby było śmiesznie i zabawnie.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w zajęciach zorganizowanych w jednostce, ponieważ w tym roku nie miałam żadnych planów na wakacje. Myślę, że gdyby nie te zajęcia to bardzo bym się nudziła w domu grając na telefonie, a tak przynajmniej spędziłam czas z koleżankami w radosnej atmosferze – powiedziała Sylwia, uczestniczka programu.

W przyszłym tygodniu młodzi ludzie w ramach programu wybiorą się na spacer nordig walking na Miejską Górę i rozegrają turniej darta.

 

Fot.2

 

Fot.3

 

Fot.4

Fot. 1, 2, 3, 4 Uczestnicy podczas zajęć

Tekst – Danuta Lorek
Zdjęcia – Karolina Młynarczyk, Dawid Kędroń

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.