• Kontrast strony

6 czerwca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu odbyło się spotkanie z absolwentami.

Podczas spotkania młodzież dowiedziała się o możliwości udziału w projekcie „Kwalifikacja? Akcja! – aktywizacja zawodowa z OHP”, którego celem są działania zmierzające do nabycia kwalifikacji lub kompetencji ważnych na rynku pracy. Na spotkaniu doradca zawodowy poruszył dodatkowo temat „Kompetencje w zakresie umiejętności poruszania się po rynku pracy”. Są to istotne umiejętności, które w znaczący sposób wpływają na rozwój osobisty, usprawniają włączanie się w życie społeczne oraz stwarzają możliwość znalezienia zatrudnienia. Absolwenci zostali także zapoznani z aktualnymi ofertami pracy oraz szkoleniami zawodowymi.

Przy zorganizowanym poczęstunku młodzież wspominała wspólnie spędzony czas w OHP, dzieliła się swoimi osiągnięciami i opowiadała o najbliższych planach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia, które będzie miłym wspomnieniem ze spotkania.

Katarzyna Sosnówka, Barbara Osman

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.