• Kontrast strony

13 czerwca młodzież z Ośrodka szkolenia i Wychowania OHP wybrała się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie wraz z przewodnikiem Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie można zobaczyć stare zabudowania sprzed wojny. Muzealna ekspozycja to nie tylko materialny ślad po minionych czasach, ale też historie zwykłych ludzi wpisane w odtworzone wnętrza.

zwl2

Po wizycie w skansenie uczestnicy odwiedzili zamek w Lublinie, który należy do największych symboli Koziego Grodu. Po wejściu na szczyt wieży widokowej młodzież podziwiała panoramę miasta i dziedziniec zamkowy widziany w góry.

zwl3

Po zjedzeniu smacznego obiadu grupa udała się na czas wolny do Tarasów Zamkowych i na lody. Wszyscy wrócili do Zamościa zadowoleni.

zwl4

Kamila Tokarska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.